duyuru Mobil Sohbet Platformuna Hos Geldiniz
App Store App Store facebook twitter instagram skype
Sesli Chat - Sesli Sohbet, Mobil Sohbet, Mobil Sesli Chat, Sohbet Siteleri

Sesli Chat

Merhaba SesliYazilim sitemize değer veren çok kıymetli ziyaretçilerimiz. SesliYazilim

sesli sohbet sitemiz 7 yıldır sizlerin desteğiyle hep adından söz ettirmiştir. 7 yılda bir çok sesli sohbet sitesi açılmış olup kimisi tutunup kimisi ise tutunamayıp kapanmıştır. Her sesli sohbet sitesi açılmasıyla kişiler sesli sohbet nedir? sorusunu araştırmakta olup her site kendi formatına göre sesli sohbet nedir? sorusunu cevaplamışlardır.

 SesliYazilim sitemiz 7 yıl boyunca vermiş olduğu hizmet ile ziyaretçilerine sesli sohbet nedir? sorusunu yanıtını vermiştir ama yinede buradan kendi formatımızca açıklayalım. Sesli Yazilim sesli chat sitesinde sesli sohbet nedir? Sesli sohbet adındanda anlaşıldığı üzere kişilerin karşılıklı sesli ve görüntülü olarak anlık görüşmeler yapabileceği sohbet platformudur. Sesli Yazilim diğer sesli sohbet sitelerinden farkı, yetki kişiler en üst yetkiye sahip değildir, ücretli görev satışı yoktur, amacı para kazanmak değil ziyaretçilerine eğlenceli ortam sunmaktır. SesliYazilim olarak küfüre, aşağılayıcı hakaret içeren kelimelere, özel hayatı rencide edecek saygısızlıklara, hiçbir din,dil,ırk ve siyasi küçümseme gibi eylemlere müsaade etmemektedir aksi durumlarda o kişiler siteden yasaklama gibi muamelelere maruz kalacaklardır. Sesli sohbet, bizim formatımızca kişiler dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar sesliyazilim sitesine giriş yaptıkları anda karşısındaki kişileri hem görerek hemde sesli olarak güvenli şekilde anlık konuşabilecekleri sohbet ortam diyerek sesli sohbet nedir? Sorusunu yanıtlamış olalım.

SesliYazilim sesli sohbet, sesli chat sitesi 7 yılda temiz kalması için çabalayan,emek veren gelmiş geçmiş hala sitemizde olan veya olmayan ziyaretçisinden yetkilisine herkese sonsuz teşekür ediyoruz,çünküsesliyazilim sitesi sesli sohbet nedir? Sorusunu bu kadar uzun yıllar geçmesine rağmen hala içtenlikle yanıtlayabiliyorsa en büyük pay onlarındır.

Etiketler: Sesli Chat

Yazar: Unforgivable

Görüntüleme: 169

Yayınlanma Tarihi: 09 07 2021

Diğer Blog Yazıları :


Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Merhaba Değerli okur yazarim burada sohbet kalitesini daha hızlı artırmak ve daha iyi bir sohbet...

Sesli Chat
Sesli Chat

Merhaba SesliYazilim sitemize değer veren çok kıymetli ziyaretçilerimiz. SesliYazili...



Hakkımızda

Hakkımızda yazısını admin panelinden değiştirebilirsiniz.

0532 798 54 51

[email protected]

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype

Tüm Haklari saklıdır.